çift Saatlerin Anlamı 2021

0
110
cift-saatlerin-anlami,

 

Çift Saatlerin Anlamları 2021

İnsanoğlu dünyanın işleyişini değiştiren bir varlıktır. Var olduğu günden bu yana birtakım inançları, değerleri bulunur. Bu değerler ve inançlar çevrenin etkisi ile değişse de evrensel olanlarına rastlamak pek mümkün bir durumdur.

Doğadaki her şeyi anlamlandırmaya çalışan, bazı şeyleri mesaj olduğunu düşünen insanlar bunu önceleri Tanrı gerçeği ile bağdaştırmaktaydı. Şimdilerde ise daha basite indirgenen tüm bunları insanlar arasındaki ilişkiler ile bağdaştırılıyor. Bu bağdaştırmada da daha çok sevgi ve aşk kendine yer bulmuş gözüküyor. Daha fazla çift saatlerin anlamı 2021 için buradan ulaşabilirsiniz.

Kimileri tarafından batıl inanç olarak adlandırılsa da bu tarz durumların varlığına ait gerçekler göz ardı edilmemelidir. Örneğin Moğollar eskiden gök gürültüsünü “Tanrı’nın sinirlenmesi” adını vermekteydi. Şimdilerde ise saatlerin anlamları ön plandadır. Çoğu şeyi zamana bırakan insanlar bu nedenle saatlerde birçok anlamın yattığını düşünür.

Buna saat falı diyenler de bulunur. Çift saatlerin anlamı gibi durumlar insanların beynini kurcalayan sorulardır. Çift saatlerin de ters saatlerin de anlamları bulunur. Özellikle 02.02.2021 tarihinin tersten de düzden de aynı olması saat falını gündeme taşımıştır. Cift saatlerin anlami hakkında pek çok rivayet bulunur. Denebilir ki insanlar bu saatleri kendine göre yorumlamıştır. Bu yorumlamalar genelde olumludur.

00.00 Saatinin Anlamı

Çift saatlerin anlamı 2021 yılında da gündemde olan bir durumdur. Bir gün içerisinde pek çok çift saate rastlamak mümkündür ve bu saatlerin özel özel anlamları bulunur. Saat 00.00’ın ise seni rüyasında görüyor anlamı taşır. Ama bu kişinin kim olduğuna siz karar verirsiniz. Arkadaş mı sevgili mi yoksa aileden biri mi bu size bağlıdır.

Fakat tahmin edilebilir şekilde herkes sevgili ya da beğendiği kişi diye düşünür. Saat 00.00’ken saate bakarsanız düşündüğünüz kişi sizi rüyasında görüyor demektir. Bu da iyiye işaret bir durumdur çünkü sizi uyumadan önce düşündüğünün belirtisidir. Herkes sevdiği kişinin rüyalarını hayallerini süslemek ister.

Ancak sürekli saatin 00.00 olmasını bekleyip bakarsanız bu yaşanmayan bir durum olur. Çünkü saati çift görmenin anlamı tesadüfen görmekten geçer. O saat beklenirse ve tam o an saate bakılırsa çift gelen saatlerin anlamı işlevsiz olur ve işe yaramaz.

01.01 Saatinin Anlamı

Çift saatler ve anlamları hakkında araştırmalar yapan kişi 01.01 saatini tesadüfen görmenin anlamını seni seviyor olarak bulur. Gece duyguların en yoğun olduğu saatlerdir. Bu yüzden birine açılacaksanız gece saatlerini bekleyin görüşü insanlar arasında pek yaygın olan bir görüştür.

01.01 saatini tesadüf eseri görmenin anlamının seni seviyor olması da buradan kaynaklanır. Herkes doğal olarak sevdiği kişi tarafından sevilmek ve düşünülmek ister. Bunun hayalleri ile yaşayan insan her şeye bir anlam yükler. Karşısına doğru kişinin çıktığını düşünen kişi tüm hayatını onunla geçirmek ister. Hiç şüphesiz bu duygularım karşılıklı olması da kişiyi dünyanın en mutlu insanı yapar. Bu yüzden 01.01 çift saatini görmek iyiye işarettir. Karşıdakinin seni ne kadar sevdiğini gösterir.

02.02 Saatinin Anlamı

Gün içerisinde rast gelebileceğimiz saatlerden biri de 02.02 çift saatidir. Gece saatleri olduğu için bu saate rast gelmek pek şans eseri bir durum olacaktır. Bu saati görmek de iyiye işarettir. Çünkü karşıdaki sizden hoşlanmaya başlamıştır. Karşıdaki kişi sizin tavırlarınızdan, mimiklerinizden, konuşmalarınızdan, gülümsemenizden kısacası her şeyinizden hoşlanmaya başlamıştır. Sizi hayalindeki kişi olarak düşünmeye başlamıştır. İdeal eş tipi artık ona göre siz olmuşsunuzdur. Çift saatler ne anlama gelir sorusunda 02.02 saatini görmenin yeri budur. Böylece kişi iyice emin olmaya başlar.

03.03 Saatinin Anlamı

Çift saatler arasında rastlamanın pek zor olduğu bu saati görmek çok güzeldir. Çünkü karşıdakinin size yavaş yavaş aşık olmaya başladığını anlatır. Bu saati görmek kişinin yaşama sevincini artırır çünkü uğruna gecesini gündüzüne kattığı kişi artık ona aşık oluyor ona kendisini ait hissediyor gibidir. Sizin de bu durumu değerlendirmeniz ve ilişkiyi bir sonraki adıma taşımanıza işaret olan bu saati görmenin mutluluğu bir başkadır. Eğer karşıdakine karşı bir şey hissedilmiyorsa geç olmadan dönülmelidir çünkü karşı taraf bu duruma üzülebilir. Saatlerin çift anlamı olarak düşünüldüğünde kimsenin üzülmemesi için dikkatli adımlar atılmalıdır.

04.04 Saatinin Anlamı

04.04 çift saatine denk gelmek her insana nasip olmayan bir durumdur. Ayrıcalıklı bir durum olan bu saati görmek kişinin sizi kendinden bile çok sevdiğine delalettir. Bu kadar seviliyor olmak insanı havalara uçurabilir. Ama dikkatli olunması gerekir. Çünkü yanlış yapılacak bir hamle kişiyi sizden soğutabilir ve durumlar tersine dönebilir.

05.05 Saatinin Anlamı

Çift saatler içerisindeki saatlerin anlamları hep olumlu değildir. Belki de hiç kimsenin rast gelmek istemeyeceği bir saat olan 05.05 saati karşıdakinin sizden nefret ettiğini işaret eder. Bu yüzden dikkatli olun ve bu saatlerde saate bakmamaya özen gösterin. Zaten sabaha karşı uyanık olan insan sayısı pek az olduğundan bu saate denk gelmek pek olası olan bir durum değildir. Bu nedenle içiniz rahat olabilir.

06.06 Saat Anlamı

06.06 çift saati daha çok size yapmamanız gereken bir şey hakkında bilgi veren saattir. Bu saat karşıdaki kişiye herhangi bir teklif sunmak için iyi bir gün olmadığına işarettir. Eğer açılacaksanız ya da buluşma teklifinde bulunacaksanız başka bir güne ertelemeniz tavsiye edilir.

07.07 Saatinin Anlamı

Geçtiğimiz iki çift saate göre çok daha iyi bir duruma işaret eden bu saati görmenin anlamı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bu saatin anlamı çocuğunuz olmasını istiyor demektir ve herkes bu sorumluluğun altına girmek istemez. Eğer bu saate denk gelirseniz ve çocuk istemiyorsanız bunu karşıdaki kişiye belli etmeniz herkes tarafından önerilir.

08.08 Saatinin Anlamı

Sabahın erken saatlerinden biri olan bu saat genelde insanların kahvaltı saatidir. Bu çift saati görmek de kahvaltı teklifi alacağınız anlamına gelir.

Diğer Çift Saatler ve Anlamları

Gün içerisinde denk gelebileceğimiz bir sürü çift saat bulunur. Bu çift saatlerin de iyi veya kötü bir anlamları vardır.

Bu saatler ve anlamları şunlardır:

 • 09.09 saati üzüleceğiniz bir şey duyacağınız anlamına gelir.
 • 10.10 saati ayrılık yaşayabileceğiniz anlamına gelir.
 • 11.11 saati sürpriz bir hediye alacağınız anlamına gelir.
 • 12.12 saati karşıdakinin sizi ailesine anlatacağı anlamına gelir.
 • 13.13 saati karşıdakinin sizinle konuşurken utandığı anlamına gelir.
 • 14.14 saati yeni bir hayata yelken açacağınız anlamına gelir.
 • 15.15 saati evlenme teklifi alacağınız anlamına gelir.
 • 16.16 saati karşıdakinin sizden arkadaşlarına bahsettiği anlamına gelir.
 • 17.17 saati hayallerinizin aynı olduğu anlamına gelir.
 • 18.18 saati sizi herkesten çok sevdiği anlamına gelir.
 • 19.19 saati öpüleceğiniz anlamına gelir.
 • 20.20 saati farklı biriyle beraber olacağınız anlamına gelir.
 • 21.21 saati hastalık yaşayabileceğiniz anlamına gelir.
 • 22.22 saati kahve teklifi alacağınız anlamına gelir.
 • 23.23 saati mutlu bir evlilik yaşayacağınız anlamına gelir.

Çift saatleri anlamları gibi ters saatlerin de anlamı vardır. Ters saatler genel olarak olumsuz anlamlı saatlerdir. Ters saatlere yakalanmamak en mantıklı hareket olacaktır.

KAYNAK: https://bilgiall.com/cift-saatlerin-anlami/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here